OFERTA

Jesteśmy do Twojej dyspozycji


Biuro SOLIDA

tel.: 32 718 69 68
e-mail: biuro@solida.com.pl

 

Daniel Górka

tel. kom.: 504 689 199
e-mail: dg@solida.com.pl

 

Paweł Pindur

tel. kom.: 884 066 777
e-mail: pp@solida.com.pl

inne zdjęcia:

KAWALERKI WIOSENNA- KNURÓW

cena:
156 456 PLN

W SPRZEDAŻY POZOSTAŁY DWIE KAWALERKI. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ.

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym, 3 kondygnacyjnym budynku przy ul. Wiosennej i 26 Stycznia w Knurowie. Każda kondygnacja składa się z 5 mieszkań zróżnicowanych pod względem metrażu oraz ustawienia. Od  kawalerki 45 m2 do mieszkania 4 pokojowego z wyodrębnionym wc o metru 89 m2. Do mieszkań kondygncji 0 (parteru) przynalezą ogródki od 69 m2 do 269 m2. Wszystkie mieszkania mają zapewnione zadaszone przestronne tarasy na których zmieszczą się stół ogrodowy z krzesłami.

Zespół zabudowy wielorodzinnej w Knurowie przy ul. Wiosennej należy do jednych z największych inwestycji mieszkaniowych w tej części Knurowa.
Ulica Wiosenna ma bardzo dobry dostęp do drogi krajowej ulicy Rybnickiej (relacji Gliwice-Rybnik), a także autostrady A4 oraz do centrum Knurowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się niezbędna podstawowa infrastruktura: sklepy oraz punkty usługowe, w tym szkoła.
Zagospodarowanie terenu obejmuje realizację parkingu dla mieszkańców oraz gości, a także wiat rowerowych w celu zapewnienia możliwości parkowania nie tylko samochodów, ale również rowerów. Znaczna część terenu za budynkami została przeznaczona na zieleń na potrzeby rekreacyjne mieszkańców.

 

Zapraszamy! 

NASI PARTNERZY
profil facebook