Wykonany w technologii keramzytu budynek osadzony jest na płycie fundamentowej, ściany zewnętrzne mają grubość 15 cm i docieplone są styropianem 0,038 grubości 20 cm.

Dach pokryty jest membraną dachową.

Zakres prac obejmuje wykonanie kompletnego stanu deweloperskiego: dom wyposażony jest w instalację elektryczną, wod-kan, C.O. z ogrzewaniem podłogowym.

W środku wykonane są wylewki oraz gładzie z gruntowaniem farbą w kolorze białym.

 

Projekt stworzony przy współpracy z pracownią Studio BB Architekci z Gliwic.

Pliki do pobrania

file
Oferta Solida 108
file
Oferta - instalacja fotowoltaiczna 7 kW
Solida 108 to dom piętrowy o interesującej - modernistycznej stylistyce i ciekawym układzie funkcjonalnym. Efekt modernistycznej bryły osiągnięto dzięki geometrycznej formie budynku, płaskiemu dachowi oraz dużym przeszkleniom, które sprawiają, że pomieszczenia są bardzo dobrze nasłonecznione, a drzwi tarasowe w salonie doskonale komunikują dom z ogrodem. Nieszablonowa bryła budynku daje duże możliwości efektownego wykończenia elewacji.  Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną z toaletą oraz wiatrołap z dużą szafą pełniącą funkcję garderoby, kotłownię i garaż jednostanowiskowy. Na piętrze znajduje się strefa prywatna z dwiema sypialniami, łazienka, mała garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze, mogące pełnić funkcję pralni.

Inne projekty

Masz pytania? Napisz.
Chętnie odpowiemy.