Oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni 122 m².

Wykonany w technologii keramzytu budynek osadzony jest na płycie fundamentowej, ściany zewnętrzne mają grubość 15 cm i docieplone są styropianem 0,038 grubości 20 cm.

Dach pokryty jest dachówką cementową Brass z powłoką Cisar.

Zakres prac obejmuje wykonanie kompletnego stanu deweloperskiego: dom wyposażony jest w instalację elektryczną, wod-kan, C.O. z ogrzewaniem podłogowym.

W środku wykonane są wylewki, sufity z płyt gk oraz gładzie z gruntowaniem farbą w kolorze białym.

Pliki do pobrania

file
Oferta Solida 122
file
Oferta - instalacja fotowoltaiczna 7 kW
Solida 122 to nowoczesny dom, którego bryła opiera się na kształcie prostokąta z czterospadowym dachem. Projekt domu ma typowy podział przestrzeni dla nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego. Mamy tutaj bardzo jasny podział na strefę dzienną i nocną, czy też strefę prywatną domowników. Duża strefa dzienna mieści w sobie kuchnię oraz przestronny salon i jadalnię. Przy kuchni dodatkowo zaprojektowano praktyczną spiżarnię. Nocna strefa domowników składa się z 3 komfortowych sypialni, z czego w głównej sypialni dodatkowo przewidziana została garderoba. Uzupełnieniem pomieszczeń w tym parterowym domu są dwie łazienki, wiatrołap i kotłownia, która może pełnić również funkcję pralni.

Inne projekty

Masz pytania? Napisz.
Chętnie odpowiemy.