Solida 219 to nowoczesne oblicze domu parterowego o prostej i geometrycznej formie, którego niewątpliwym atutem jest asymetryczny dach.

Oprócz niebanalnej bryły, o atrakcyjności projektu świadczy również funkcjonalny układ pomieszczeń. Ulokowane w nim strefy – dzienna i prywatna, są od siebie oddzielone, co przekłada się na komfort i wygodę mieszkańców.

Kluczowym elementem projektu są duże przeszklenia, które sprawiają, że wnętrza domu są maksymalnie doświetlone.

Główne wejście prowadzi przez wiatrołap, po którego prawej stronie znajduje się przestronna część ogólnodostępna z salonem, jadalnią i kuchnią. Powierzchnia strefy dziennej oraz zastosowanie wysokiego sufitu robią niezwykłe wrażenie.

Za dużymi przeszklonymi drzwiami znajduje się zadaszony taras, na którym można organizować domowe przyjęcia lub oddawać się relaksowi.

Po prawej stronie od wejścia znajduje się ciąg komunikacyjny, a w nim kolejno toaleta, przejście do garażu, garderoba, pralnia oraz cieszący się coraz większą popularnością pokój kąpielowy.

Strefę prywatną dopełniają trzy sypialnie. Największa z nich została zaprojektowana w formie master bedroom – połączenie sypialni z łazienką i garderobą.

W tak nowoczesnym domu nie mogła zabraknąć także dwustanowiskowego garażu oraz pomieszczenia gospodarczego z kotłownią.

 

Wykonany w technologii keramzytu budynek osadzony jest na płycie fundamentowej, ściany zewnętrzne mają grubość 15 cm i docieplone są styropianem 0,038 grubości 20 cm.

Dach pokryty jest dachówką cementową płaską Braas Tegalit – opcjonalnie dostępne pokrycie z blachy na rąbek.

Zakres prac obejmuje wykonanie kompletnego stanu deweloperskiego: dom wyposażony jest w instalację elektryczną, wod-kan, C.O. z ogrzewaniem podłogowym.

W środku wykonane są wylewki, sufity z płyt gk oraz gładzie z gruntowaniem farbą w kolorze białym.

 

Pliki do pobrania

file
Oferta Solida 219
file
Oferta - instalacja fotowoltaiczna 11 kW

Inne projekty

Masz pytania? Napisz.
Chętnie odpowiemy.